Kontakty na významné firmy v oblasti logistiky, profily zaujímavých logistických manažérov, informácie o personálnych zmenách a zaujímavé rozhovory s osobnosťami zo sveta logistiky, to všetko a nielen to nájdete na našich stránkach projektu SLBOOK. Táto elektronická verzia doplňuje a významne rozširuje tlačenú knihu SLBOOK, ktorú každoročne na záver roku vydavateľstvo Atoz marketing group vydáva a v náklade 9000 výtlačkov distribuuje na slovenský logistický trh. Tlačenú knihu si môžete objednať po kliknutí TU.

 

Moje dve najväčšie vášne

Popri logistike, patrí medzi moje záľuby pečenie. Uznávam, že sú to od seba dosť odlišné disciplíny, ale jedno majú spoločné. Pokiaľ chcete kvalitne pracovať v logistike, alebo dobre upiecť linecké kolieska, alebo rožteky, potrebujete k tomu prvotriedne vstupy. Počas predvianočného pečenia som hľadala recepty a suroviny pre jeden špecifický druh pečiva. Nebolo to ľahké a vlastne sa mi to ani úplne nepodarilo. Povedala som si, že by bolo skvelé mať ucelený zoznam, kde sa dajú príslušné suroviny získať. Skúsené kuchárky a kuchári si dlhodobo vedú svoj zoznam dodávateľov. Asi sa do toho tiež poctivo pustím. A tým sa vraciam k súvislosti s logistikou.

Vďaka SLBOOKu, ktorého tento ročník držíte v rukách, odpadá hľadanie kľúčových dodávateľov pre vaše logistické recepty. Už viac než desať rokov poskytuje táto publikácia v prehľadnej forme zoznam dodávateľov logistických produktov a služieb. Či už hľadáte regály, manipulačnú techniku, systémové integrátori, IT špecialistov, alebo developerov, majte svoj SLBOOK stále pri ruke. Celý rok vám dobre poslúži a to zvlášť v situáciách, kedy sa pripravujete na výberové riadenie, alebo cenové benchmarky.

A ja si dávam do nového roku záväzok, že podobnú publikáciu – zatiaľ teda vo vlastnej rukopisnej forme – si pripravím aj pre svoju druhú najväčšiu záľubu.

Iva Werbynská
group manager
ATOZ Logistics