Buďte aj vy súčasťou tlačenej logistickej knihy SLBOOK. Tlačená verzia knihy SLBOOK, ktorá má uzávierku vždy na jeseň, je perfektným pomocníkom pre všetky firmy, ktoré hľadajú dodávateľov logistických služieb. Nie ste ešte súčasťou knihy a chcete sa zaradiť medzi firmy, ktoré budú v knihe neprehliadnuteľné? Kontaktujte nás!

Možnosti prezentácie v logistickej knihe zoznamov SLBOOK: Inzercia v tlačenej knihe SLBOOK

Kniha SLBOOK vychádza v náklade 6500 kusov, ktoré sú distribuované na slovenský logistický trh. Inzerciou práve v tejto knihe zasiahnete tu najsprávnejšiu cieľovú skupinu: priamo osoby, ktoré zadávajú dopyt  a osoby, ktoré hľadajú dodávateľov logistických služieb. Možností inzercie v tlačenej knihe je neúrekom. Od reklamy celostránkovej, polstránkovej, alebo štvrťstránkovej, až po možnosť partnerstva celej knihy, alebo možnosť partnerstva vybraného zoznamu, u ktorého môže byť vaše logo. Chcete byť v knihe vidieť? Pre podrobnejšie informácie kontaktujte Pavla Kotrbáčka.

Zaradenie do katalógov SLBOOK

Nevidíte vašu firmu na webe slbook.sk a chcete, aby vás manažéri logistiky, zadávatelia prepravy, výrobné a distribučné firmy, atď. mohli tiež vyhľadať v katalógu v prípade, ak chcú zadať dopyt na dodávateľa príslušnej logistickej služby? Nie je nič jednoduchšie. Kontaktujte Lucii Fischerovou, pošleme vám odkaz na vyplnenie potrebných údajov.