Kto hľadá, ten nájde

SLBOOK vám pomôže nájsť toho najvhodnejšieho dodávateľa. Vďaka tlačenej knihe SLBOOK a tejto webovej stránky si urobíte základný obrázok, aké firmy sú v jednotlivých kategóriách na trhu, čím sa zaoberajú či s kým spolupracujú. Nechýbajú, samozrejme, ani dôležité kontakty. U firiem sú uvedené aj referenčné spoločnosti. Práve referencie sú, okrem ceny, pri výberových konaniach taktiež dôležité, pretože je fajn počuť alebo vidieť, ako dopytované riešenie funguje inde a aké majú inde so žiadaným dodávateľom skúsenosti. Aj toto teda môže byť výrazným pomocníkom pri výberových konaniach.

Hovorí sa, že kto hľadá, ten nájde. A práve SLBOOK hľadanie kontaktov v logistike výrazne uľahčuje. Je dôležité nájsť toho správneho partnera, čo napokon iste poznáte z partnerských vzťahov. Nie vždy to musí vyjsť na prvýkrát, ale prajem vám, aby to vo vašom prípade vyšlo.

Kontakty, samozrejme, môžete nájsť nielen v knihe SLBOOK a na webe www.slbook.sk, ale aj na našich akciách, ktorých organizujeme celý rad.

Vďaka našim početným projektom môžete sa objaviť v tej najsprávnejšej cieľovej skupine. Práve táto kniha je jednou z výrazných častí našej mozaiky možností. Chcete sa objaviť na stránkach SLBOOK aj vy? Kontaktujte nás.

 

 

 

 

 

 

Petr Neckař

project manager

+420 777 283 600

petr.neckar@atoz.cz